Przegląd
Specyfikacja
A030DW01 V2

A030DW01 V2 Podstawowe informacje
| panel model | A030DW01 V2 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| A030DW01 V2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | A030DW01 V.2 |
| temperatura robocza | 0 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | 0 ~ 70 °C |
| Uwagi | 3 in 1 FPC, right side, 20.0mm length |
A030DW01 V2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Delta |
| Gęstość pikseli | 135 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.06825×0.1535 mm (H×V) |
| Waga | 20g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 65.52×36.84 mm (H×V) |
| Bezel Area | 67.92×39.24 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 75.57×43.84 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 3.03±0.3 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive) |
A030DW01 V2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.330; Wy:0.350 |
| Biały Variation | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
A030DW01 V2 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
|---|
A030DW01 V2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 4S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| lampa Napięcie | 12.8/14.4V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 20/22mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
A030DW01 V2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Serial RGB |
|---|---|
| Klasa sygnału | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3/15/-10V (Typ.)(VDD/VGH/VGL) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
